Przedszkole, żłobek na osiedlu Złocień

ul. Domagały 59, Kraków, tel. 797 286 346
Kasia Płoszczak Pelc

Kasia Płoszczak Pelc

nauczycielka przedszkola

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie o kierunku pedagogika rewalidacyjna specjalności oligofrenopedagogika. Studia magisterskie uzupełniłam o studia podyplomowe z Pedagogiki Przedszkolnej z Zarządzaniem Przedszkolem oraz o studia podyplomowe z Edukacji Spersonalizowanej i Zróżnicowanej. W takcie studiów odbywałam praktyki w różnych placówkach m.in. OREW-ie, przedszkolach specjalnych. Brałam udział w szkoleniu z komunikacji alternatywnej,ukończyłam kurs I-stopnia z języka migowego,brałam udział w szkoleniu z NVC, szkoleniu z pedagogiki waldorfskiej,obecnie kończę kurs z Metodyki pracy z osobami niepełnosprawnymi i jestem uczestnikiem kursu Dziecko autystyczne w przedszkolu i szkole.

Pracuje z dziećmi od 2010 roku podążając za ich zainteresowaniami,potrzebami,rozwijaniem samodzielności oraz wiary we własne siły i możliwości.

Prywatnie jestem mamą Lenki:-).

 

Oddziały i gabinet

Przedszkole Gwarna

ul. Gwarna 2a
os. Kurdwanów / os. Piaski
tel. 517 442 712
dyrektor.gwarna@przedszkole-krasnal.pl

Przedszkole Domagały

ul. Domagały 59
Bieżanów / os. Złocień
tel. 797 286 346
dyrektor.domagaly@przedszkole-krasnal.pl

Żłobek, przedszkole
Wilga Park

ul. Kobierzyńska 24, Wilga Park
os. Ruczaj / os. Podwawelskie
tel. 570 614 123
dyrektor.kobierzynska@przedszkole-krasnal.pl

Gabinet logopedyczny

Kinga Lasek
Logopeda
tel. 666 152 348

Biuro

Sekretariat

tel. +48 570 605 123
ksiegowosc@przedszkole-krasnal.pl

Dyrektor

Marta Kułaga
tel +48 502 474 224
marta.kulaga@przedszkole-krasnal.pl

 

Organ nadzorczy

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Kontakt