Warning: Undefined array key "divienhancer_hover_effect" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 669

Warning: Undefined array key "divienhancer_sticky_module" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 674

Warning: Undefined array key "divienhancer_sticky_module_top" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 675

Warning: Undefined array key "divienhancer_sticky_module_bottom" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 676

Warning: Undefined array key "divienhancer_modal_popup" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 678

Warning: Undefined array key "divienhancer_modal_overlay" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 679

Warning: Undefined array key "divienhancer_modal_button_text" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 680

Warning: Undefined array key "divienhancer_modal_button_alignment" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 681

Warning: Undefined array key "divienhancer_modal_button_css" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 682

Warning: Undefined array key "divienhancer_modal_effect" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 683

Warning: Undefined array key "divienhancer_modal_box_css" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 684

Warning: Undefined array key "divienhancer_modal_trigger" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 685

Warning: Undefined array key "divienhancer_modal_auto" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 686

Warning: Undefined array key "divienhancer_modal_image" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 687

Warning: Undefined array key "divienhancer_modal_image_alignment" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 688

Warning: Undefined array key "divienhancer_modal_image_css" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 689

Warning: Undefined array key "divienhancer_modal_css_class" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 690

Warning: Undefined array key "divienhancer_module_menu" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 693

Warning: Undefined array key "divienhancer_module_menu_icon" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 695

Warning: Undefined array key "divienhancer_module_menu_x" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 696

Warning: Undefined array key "divienhancer_module_menu_icon_close" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 697

Warning: Undefined array key "divienhancer_module_menu_icon_size" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 698

Warning: Undefined array key "divienhancer_module_menu_launch_text" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 699

Warning: Undefined array key "divienhancer_module_menu_button_background" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 700

Warning: Undefined array key "divienhancer_module_menu_button_color" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 701

Warning: Undefined array key "divienhancer_module_menu_button_css" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 702

Warning: Undefined array key "divienhancer_module_menu_distance" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 703

Warning: Undefined array key "divienhancer_module_menu_margin" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 704

Warning: Undefined array key "divienhancer_caption" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 707

Warning: Undefined array key "divienhancer_caption_position" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 708

Warning: Undefined array key "divienhancer_caption_background" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 709

Warning: Undefined array key "divienhancer_caption_color" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 710

Warning: Undefined array key "divienhancer_caption_size" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 711

Warning: Undefined array key "divienhancer_interactive_bg_transform" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 713

Warning: Undefined array key "divienhancer_interactive_bg_strength" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 714

Warning: Undefined array key "divienhancer_interactive_bg_scale" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 715

Warning: Undefined array key "divienhancer_interactive_bg_animationspeed" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 716

Warning: Undefined array key "divienhancer_hover_effect" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 845

Warning: Undefined array key "divienhancer_modal_popup" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 849

Warning: Undefined array key "divienhancer_sticky_module" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 855

Warning: Undefined array key "divienhancer_interactive_bg_transform" in /home/klient.dhosting.pl/tomekq/przedszkole-krasnal.pl/public_html/wp-content/plugins/miguras-divi-enhancer/custom/modules-mod.php on line 860

Formularz zapisu - Krasnal Wilga Park

ul. Kobierzyńska 24, Kraków

Formularz zapisu dziecka

(dotyczy zapisów do żłobka i przedszkola przy ulicy Kobierzzyńskiej 24, osiedle Wilga Park)

UWAGA: Jeśli Państwo nie otrzymają od nas potwierdzenia otrzymania zgłoszenia do żłobka/przedszkola, bardzo proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Informacje organizacyjne

Staramy się, aby dzieci przebywały w jednej grupie z jednym nauczycielem w ciągu całego pobytu w przedszkolu. Jednocześnie ze względu na organizację pracy przedszkola w strukturach grup mogą następować zmiany – zarówno w trakcie roku przedszkolnego, jak i po każdym kolejnym roku. Decyzję o zmianach podejmuje dyrektor przedszkola, biorąc pod uwagę organizację pracy, zasoby kadrowe, możliwości i potrzeby dzieci.

Oddziały i gabinet

Przedszkole Gwarna

ul. Gwarna 2a
os. Kurdwanów / os. Piaski
tel. 517 442 712
dyrektor.gwarna@przedszkole-krasnal.pl

Przedszkole Domagały

ul. Domagały 59
Bieżanów / os. Złocień
tel. 797 286 346
dyrektor.domagaly@przedszkole-krasnal.pl

Żłobek, przedszkole
Wilga Park

ul. Kobierzyńska 24, Wilga Park
os. Ruczaj / os. Podwawelskie
tel. 570 614 123
dyrektor.kobierzynska@przedszkole-krasnal.pl

Gabinet logopedyczny

Kinga Lasek
Logopeda
tel. 666 152 348

Biuro

Sekretariat

tel. +48 570 605 123
ksiegowosc@przedszkole-krasnal.pl

Dyrektor

Marta Kułaga
tel +48 502 474 224
marta.kulaga@przedszkole-krasnal.pl

 

Organ nadzorczy

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Kontakt