„Bajeczki dla dzieci. Stories for kids”

Egzemplarze autorskie dostępne w przedszkolu

Miło nam poinformować, że do naszego Przedszkola dotarły pierwsze egzemplarze autorskie „Bajeczek dla dzieci” Janusza Niżyńskiego – w wersji polskiej i angielskiej. Autorowi serdecznie dziękujemy za przekazanie książek, które z pewnością przysłużą się naszym wychowankom!

„Zamieszczone w książce bajeczki nie są długie, co przy krótkich chwilach, gdy przedszkolaki potrafią skoncentrować na czymś uwagę, jest szalenie istotne. Czytałam je więc stopniowo, czasem po kilka na dzień, innym razem wystarczała jedna. Niektóre wydawały mi się zbyt „dorosłe” dla dzieci w tym wieku, inne były wręcz idealne (…)

Dużo o miłości, o uczuciach, czyli o tym, co we współczesnych książkach często ma znaczenie marginalne, gdyż musi ustąpić miejsca wartkiej akcji, szybkim samochodom, samolotom, walkom i bohaterom ratującym świat. W „Bajeczkach dla dzieci” jest miejsce na miłość, a to solidny argument przemawiający za tym, by po tę książeczkę sięgnąć”

~ fragment recenzji pochodzi ze strony www.zaczytana.com.pl.

 

Jeśli chcesz nabyć książkę, kliknij tutaj.

Oddziały i gabinet

Przedszkole Gwarna

ul. Gwarna 2a
os. Kurdwanów / os. Piaski
tel. 517 442 712
dyrektor.gwarna@przedszkole-krasnal.pl

Przedszkole Domagały

ul. Domagały 59
Bieżanów / os. Złocień
tel. 797 286 346
dyrektor.domagaly@przedszkole-krasnal.pl

Żłobek, przedszkole
Wilga Park

ul. Kobierzyńska 24, Wilga Park
os. Ruczaj / os. Podwawelskie
tel. 570 614 123
dyrektor.kobierzynska@przedszkole-krasnal.pl

Gabinet logopedyczny

Kinga Lasek
Logopeda
tel. 666 152 348

Biuro

Sekretariat

tel. +48 570 605 123
ksiegowosc@przedszkole-krasnal.pl

Dyrektor

Marta Kułaga
tel +48 502 474 224
marta.kulaga@przedszkole-krasnal.pl

 

Organ nadzorczy

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Kontakt