Jak się zapisać

do żłobka lub przedszkola

Czasami my, dorośli, robimy wiele zamieszania wokół zmiany w życiu dziecka. Na każdym kroku dodajemy »ochy« i »achy«, opowiadamy wszystkim wokół o tym, że nasz syn, nasza córeczka idzie do żłobka, przedszkola, szkoły, że wchodzi w nowy etap życia. Równocześnie popełniamy duży błąd, zapewniając nasze dziecko, że tam NA PEWNO będzie świetnie. Że pozna wielu „fajnych” kolegów. Że panie będą zawsze miłe i życzliwe. Że nasz mały człowiek na pewno będzie zachwycony… Może bardziej niż nasze dziecko, to my sami potrzebujemy tych słów – by stłumić w nas lęk o to, czy sobie poradzi… Jest wielka różnica pomiędzy mądrym wspieraniem, a nieprawdziwą reklamą…

– „Nie przydeptuj małych skrzydeł” Katarzyna Wnęk-Joniec

Zapraszamy Państwa do dokładnego poznania przedszkoli i żłobka w czasie spotkań adaptacyjnych. Jest to czas i przestrzeń zarówno dla Państwa, jak i dla Waszego Dziecka. Czas na poznanie nas, nauczycieli i opiekunów, naszego podejścia i sposobu pracy, poznanie przestrzeni oraz rytmu dnia. To sposób, dzięki któremu możemy siebie poznać i nabrać zaufania. Dziecko może zbudować poczucie bezpieczeństwa i pewności, że dorosły będzie je wspierać w trudnych sytuacjach. Rodzice mogą zyskać spokój, że powierzają dziecko w czułe i kompetentne ręce opiekunów i nauczycieli .

Formularz zgłoszeniowy

Elektroniczny formularz zgłoszenia dziecka do przedszkola

Czytaj więcej

Ważne informacje

Garść informacji dotyczących zapisania dziecka do żłobka lub przedszkola.

Czytaj więcej

Zajęcia adaptacyjne

Przygotowujemy dzieci na spotkanie dziecka z nowym środowiskiem rówieśników.

Czytaj więcej

Oddziały

Przedszkole

ul. Gwarna 2a
os. Kurdwanów/os. Piaski

Przedszkole

ul. Domagały 59
Bieżanów/os. Złocień

Żłobek

ul. Klonowica 33
Wola Duchacka

Żłobek, przedszkole, coworking

ul. Kobierzyńska 24, Wilga Park
os. Ruczaj/os. Podwawelskie

Główne biuro

Sekretariat

tel. +48 570 605 123
biuro.krasnal@gmail.com

Dyrektor

Marta Kułaga
tel +48 502 474 224
krasnal.marta@gmail.com

Szybki kontakt


Przepisz kod z obrazka captcha (zabezpieczenie antyspamowe)

Tagi

niepubliczne • przedszkole • żłobek • opieka • dzieci • Kraków • co-working rodzicielski • 7/24 • Podgórze • Kurdwanów • Złocień • Ruczaj • Piaski • Podwawelskie • Bieżanów • Wola Duchacka • NVC • wychowanie przedszkolne