Co się działo

wydarzenia, imprezy, eventy

1
Jul

Krasnal na wakacjach

Cały świat
07/01/2015

Upalne wakacje najprzyjemniej spędzać nad morzem. Niektórzy wybierają aktywny wypoczynek w górach. Przedstawiamy kilka zdjęć z letniego wypoczynku. A Krasnala zabierają dzieci ze sobą na wakacje na czapeczkach.

Zobacz
16
Jul

Wycieczka do ZOO

Ogród Zoologiczny w Krakowie
07/16/2015

Wakacyjne spotkanie ze zwierzętami. Lew był bardzo smutny i tęsknił za sawanną, słonie się przytulały, a żyrafy obskubywały liście na drzewach. Małpy się pokłóciły, a wielbłądy obserwowały nas z równie wielkim zainteresowaniem, jak my je. Dzięki istnieniu zoo możemy poznawać i podziwiać zwierzęta z różnych stron świata.

Zobacz
18
Jun

Krasnal w Grecji i zakończenie roku

Kraków, ul. Gwarna
06/18/2015

Lepiliśmy wazy, poznawaliśmy mity greckie, braliśmy udział w olimpiadzie. Poznawaliśmy też greckich filozofów i okazało się, że sami również potrafimy filozofować. Fraglesy nawet zdobyli Olimp, gdzie mieli okazję napić się ambrozji.

Zobacz
30
May

Dzień Rodziny 2015

Park linowy „Grabówka”
05/30/2015

W tym roku bawiliśmy na terenie Parku Linowego Grabówki. Oprócz wspinania się po linach można było bawić się z klaunem, przejść po torze przeszkód czy potańczyć. W lesie czekał na zdobywców skarb. Dzięki pani Magdzie i jej pięknym malunkom pojawił się na pikniku Batman, Spiderman, oraz piękne księżniczki i motyle.

Zobacz

Oddziały

Przedszkole

ul. Gwarna 2a
os. Kurdwanów/os. Piaski

Przedszkole

ul. Domagały 59
Bieżanów/os. Złocień

Żłobek

ul. Klonowica 33
Wola Duchacka

Żłobek, przedszkole, coworking

ul. Kobierzyńska 24, Wilga Park
os. Ruczaj/os. Podwawelskie

Główne biuro

Sekretariat

tel. +48 570 605 123
biuro.krasnal@gmail.com

Dyrektor

Marta Kułaga
tel +48 502 474 224
krasnal.marta@gmail.com

Szybki kontakt


Przepisz kod z obrazka captcha (zabezpieczenie antyspamowe)

Tagi

niepubliczne • przedszkole • żłobek • opieka • dzieci • Kraków • co-working rodzicielski • 7/24 • Podgórze • Kurdwanów • Złocień • Ruczaj • Piaski • Podwawelskie • Bieżanów • Wola Duchacka • NVC • wychowanie przedszkolne