"Bajeczki dla dzieci. Stories for kids"

Egzemplarze autorskie już w Przedszkolu!

bajeczki-dla-dzieci

 

Miło nam poinformować, że do naszego Przedszkola dotarły pierwsze egzemplarze autorskie „Bajeczek dla dzieci” Janusza Niżyńskiego – w wersji polskiej i angielskiej. Autorowi serdecznie dziękujemy za przekazanie książek, które z pewnością przysłużą się naszym wychowankom!

„Zamieszczone w książce bajeczki nie są długie, co przy krótkich chwilach, gdy przedszkolaki potrafią skoncentrować na czymś uwagę, jest szalenie istotne. Czytałam je więc stopniowo, czasem po kilka na dzień, innym razem wystarczała jedna. Niektóre wydawały mi się zbyt „dorosłe” dla dzieci w tym wieku, inne były wręcz idealne (…)

Dużo o miłości, o uczuciach, czyli o tym, co we współczesnych książkach często ma znaczenie marginalne, gdyż musi ustąpić miejsca wartkiej akcji, szybkim samochodom, samolotom, walkom i bohaterom ratującym świat. W „Bajeczkach dla dzieci” jest miejsce na miłość, a to solidny argument przemawiający za tym, by po tę książeczkę sięgnąć”

~ fragment recenzji pochodzi ze strony www.zaczytana.com.pl.

 

Jeśli chcesz nabyć książkę, kliknij tutaj.

 

Oddziały

Przedszkole

ul. Gwarna 2a
os. Kurdwanów/os. Piaski

Przedszkole

ul. Domagały 59
Bieżanów/os. Złocień

Żłobek

ul. Klonowica 33
Wola Duchacka

Żłobek, przedszkole, coworking

ul. Kobierzyńska 24, Wilga Park
os. Ruczaj/os. Podwawelskie

Główne biuro

Sekretariat

tel. +48 570 605 123
biuro.krasnal@gmail.com

Dyrektor

Marta Kułaga
tel +48 502 474 224
krasnal.marta@gmail.com

Szybki kontakt


Przepisz kod z obrazka captcha (zabezpieczenie antyspamowe)

Tagi

niepubliczne • przedszkole • żłobek • opieka • dzieci • Kraków • co-working rodzicielski • 7/24 • Podgórze • Kurdwanów • Złocień • Ruczaj • Piaski • Podwawelskie • Bieżanów • Wola Duchacka • NVC • wychowanie przedszkolne